Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Zabezpieczenia antykorozyjne

Zabezpieczenia antykorozyjne

Zabezpieczenia antykorozyjne - Warszawa, Nadarzyn

Profesjonalne i skuteczne zabezpieczanie antykorozyjne

Jednym z największych zagrożeń dla elementów metalowych jest korozja. Wilgoć, sól, nieprawidłowe użytkowanie, a przede wszystkim brak zabezpieczenia antykorozyjnego sprawiają, że powierzchnia metalowa pokrywa się rdzą. Po wykonaniu przez nas zabezpieczeń nie będą się Państwo musieli przejmować odpornością na rdzę motocyklu, samochodu, czy dowolnego urządzenia bądź przedmiotu z metalu.

  • Cynkowanie powierzchni

Pierwszym etapem wprowadzenia zabezpieczeń antykorozyjnych jest cynkowanie powierzchni metalowej. Zabezpieczenie antykorozyjne wykonane tym sposobem dotyczy głównie elementów stalowych, lecz nie tylko. Do nałożenia odpowiedniej warstwy cynku wykorzystujemy procesy natryskowe lub kąpiele fosforanowe.

W przeciwieństwie do większości metali, cynk jest materiałem odpornym na korozję. Umiejętne pokrycie nim powierzchni umożliwia stworzenie bariery, dzięki której rdza nie zaatakuje stali, aluminium czy innej mniej odpornej powierzchni. Posiadamy zaawansowane technologiczne maszyny, umożliwiające grube i niezwykle dokładne cynkowanie. Zabezpieczenia antykorozyjne wykonane przez nasz zespół dotyczą również wszelkich zakamarków znajdujących się na i pod powierzchnią elementu metalowego. Miejsca te są zwykle najbardziej narażone na destrukcyjną rdzę.

  • Farby i lakiery

W kolejnym etapie zabezpieczenie antykorozyjne obejmuje nałożenie na powierzchnię metalową farby antykorozyjnej. Proces ten nosi nazwę malowania kataforycznego. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu drobne cząsteczki farby są przyciągane do powierzchni elementu metalowego, wskutek wytworzenia się różnicy napięć.

Po malowaniu kataforycznym pozostaje nam już tylko nałożenie lakieru. Za pomocą fachowych maszyn wykonujemy precyzyjne lakierowanie powierzchni. Klient może nam zlecić piaskowanie i zabezpieczenie antykorozyjne elementu, a lakierowanie wykonać samodzielnie. Polecamy jednak skorzystanie z naszej kompleksowej usługi, w ramach której zabezpieczymy i wymalujemy powierzchnię zaraz po  jej wyczyszczeniu.

Antykorozja – Usługi stacjonarne i wyjazdowe

Zachęcamy, aby odwiedzić Nadarzyn i skorzystać ze świadczonych przez nas usług. Jeśli nie są Państwo w stanie dojechać do zakładu, prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie usługi wyjazdowej. Warszawa oraz inne miasta nie są dla nas przeszkodą.

Zapraszamy do skorzystania z oferty usług antykorozyjnych.