Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Malowanie proszkowe aluminium

Malowanie proszkowe aluminium

Oferujemy usługę malowania proszkowego powierzchni i elementów aluminiowych. Jest to doskonały sposób na ich wykończenie, jak również przygotowanie do dalszej obróbki. Wszelkie usługi realizujemy według obowiązujących przepisów i atestów. Dzięki temu możemy zaproponować najlepszej jakości malowanie proszkowe, które zadowoli wszystkich Klientów z Warszawy i okolic sięgających po naszą pomoc. Naszym kontrahentom oferujemy fachowe wsparcie, indywidualne podejście oraz kompleksowe doradztwo przez cały czas świadczenia usługi.

Malowanie proszkowe aluminium – zakres usług

Liczy się dla nas obustronne zadowolenie ze współpracy, dlatego gwarantujemy najlepsze terminy wykonania zleceń oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy fachowców. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Warszawy, a także możliwość dojazdu do naszych Klientów, czynią nas jednym z najchętniej wybieranych lakierni. Jesteśmy gotowi poddać malowaniu wszelkie powierzchnie aluminiowe – surowe, ocynkowane, fosforowane, pokryte starymi lakierami. Jesteśmy gotowi zastosować specjalne podkłady zabezpieczające, zwiększające właściwości antykorozyjne aluminium.

Malowanie proszkowe aluminium wykonujemy względem wszystkich przedmiotów i powierzchni, niezależnie od ich gabarytów, konstrukcji, stopnia skomplikowania. Gwarantujemy optymalne wykończenie wszystkich miejsc trudno dostępnych, rowków i wgłębień. Wyróżnia nas ekspresowa realizacja powierzonych zleceń oraz najwyższy poziom dokładności i precyzji w wykańczaniu powierzchni aluminiowych.

Malowanie proszkowe aluminium – Warszawa i okolice

Jesteśmy specjalistami w obróbce aluminium, którą zajmujemy się od lat. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technologicznym, a nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy gotowi przeprowadzić malowanie proszkowe względem każdego typu powierzchni aluminiowych. Nasza siedziba znajduje się w Nadarzynie, a do grona naszych Klientów zaliczają się odbiorcy z Warszawy i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy im najkrótsze terminy realizacji usługi, atrakcyjne stawki oraz uczciwe warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów biznesowych jak i osoby prywatne, pragnące przeprowadzić malowanie proszkowe aluminium w sposób szybki i dokładny.