Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie metalu

Piaskowanie elementów metalowych

Piaskowanie elementów metalowych umożliwia precyzyjne czyszczenie elementów niezależnie od ich rozmiaru i kształtu. Dzięki piaskowaniu możemy z powodzeniem docierać do trudnodostępnych miejsc i skutecznie oczyszczać je z resztek starych powłok malarskich, zanieczyszczeń oraz korozji. Piaskowanie metalu wykonuje się nie tylko w celu oczyszczenia powierzchni elementu, ale również jej przygotowania do dalszej obróbki. Uzyskana w wyniku piaskowania powierzchnia jest równa, co przekłada się na wysoką estetykę warstwy nawierzchniowej. Jest również odpowiednio szorstka, co gwarantuje właściwą przyczepność preparatów malarskich – farb, lakierów, emulsji dedykowanych do danych wymalowań. 

Piaskowanie metalu: Zakres usługi 

Oferowane piaskowanie metalu obejmuje profesjonalną obróbkę strumieniowo-ścierną elementów stalowych, żeliwa oraz wszystkich metali kolorowych, w tym aluminium. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, co przekłada się na wysoką precyzję, przy jednoczesnym zachowaniu norm środowiskowych i zasad bezpieczeństwa pracy. 

Obsługujemy elementy metalowe niezależnie do gabarytu zapewniając możliwość wykonania usługi:

  • w naszym warsztacie, 
  • w siedzibie klienta, 
  • w miejscu eksploatacji konstrukcji. 

To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców biznesowych i klientów prywatnych. 

Piaskowanie metali: Jakie komponenty można poddać obróbce?

Piaskowanie metali to usługa o uniwersalnym charakterze. Wykorzystuje się je do oczyszczania wszelkich powierzchni metalowych – od dużych konstrukcji stalowych, aż po oczyszczanie niewielkich detali. Piaskowanie metalu znajduje zastosowanie w obsłudze konstrukcji stalowych, podwozi maszyn i różnorodnych  pojazdów, naczep, kontenerów różnego przeznaczenia, a także komponentów samochodowych. 

Piaskowanie metali – Warszawa

Naszą siedzibą jest Nadarzyn. Dzięki obsłudze mobilnej usługi związane z piaskowaniem elementów metalowych i metali możemy kierować do klientów lokalnych, jak i mieszkańców miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji usług biznesowych. To, co nas wyróżnia to jakość piaskowania oraz terminowość. Osoby zainteresowane zamówieniem piaskowania metalu z dojazdem zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi usługami na piaskowanie konstrukcji stalowych, piaskowanie żeliwa i aluminium.