Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie stali

Piaskowanie elementów stalowych

Piaskowanie elementów stalowych, również ze stali nierdzewnej, ma na celu ich oczyszczenie z resztek starych powłok malarskich, zanieczyszczeń oraz korozji. Uzyskana w wyniku piaskowania stali powierzchnia jest idealnie czysta i równa, cechuje się również odpowiednią szorstkością, dzięki której może być malowana bez uprzedniego matowienia. 

Piaskowanie elementów stalowych powszechnie wykorzystuje się do oczyszczania wszelkich powierzchni i komponentów wykonanych ze stali. Omawianą metodę wykorzystuje się do oczyszczania konstrukcji stalowych, podwozi maszyn i różnorodnych pojazdów. W praktyce przekłada się to na szerokie zastosowanie piaskowania w różnych branżach i dziedzinach życia. Z walorów oferowanych przez piaskowanie korzystają m.in. prywatni właściciele obiektów mieszkalnych, rolnicy i hobbyści. 

Piaskowanie stali: Piaskowanie konstrukcji stalowych i detali          

Piaskowanie stali bardzo często wiąże się z obsługą konstrukcji wielkogabarytowych. Część z nich nie może być relokowana ze względu na duży rozmiar lub trwałe związanie z podłożem lub innymi elementami konstrukcyjnymi, dlatego oferując piaskowanie stali świadczymy zarówno usługi stacjonarnie (w naszym warsztacie), jak i mobilnie (w miejscu eksploatacji konstrukcji). Piaskowanie konstrukcji stalowych obejmuje piaskowanie konstrukcji przemysłowych i budowlanych, w szczególności podczas modernizacji i prac związanych z konserwacją hal przemysłowych, magazynowych i produkcyjnych. 

Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do piaskowania konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się również w obróbce detali. Posiadamy sprzęt umożliwiający skuteczne i bezpieczne piaskowanie stali niezależnie od kształtu elementu i jego przeznaczenia. 

Piaskowanie elementów stalowych, ze stali nierdzewnej – Warszawa 

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w obróbce strumieniowo-ściernej elementów stalowych. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe oraz bogate doświadczenie w obsłudze detali i konstrukcji wielkogabarytowych. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych i prywatnych. 

Naszą siedzibą jest Nadarzyn. Usługi związane z piaskowaniem stali kierujemy do odbiorców lokalnych, klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Elementy stalowe piaskujemy w naszym warsztacie lub na miejscu u klienta. Osoby zainteresowane zamówieniem usługi piaskowania stali z dojazdem zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na piaskowanie żeliwa i piaskowanie elementów metalowych