Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie

metodą strumieniowo-ścierną

Piaskowanie

Piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie – Warszawa, NadarzynProfesjonalne i precyzyjne piaskowanie

Jedną z naszych flagowych usług jest obróbka strumieniowo-ścierna. Najpopularniejszą w tej kategorii usługą jest piaskowanie – niezwykle skuteczne w kształtowaniu powierzchni metalowych. Pozornie jest to działanie podobne do szlifowania, jednak pod wieloma względami je przewyższa. Powierzchnia materiału po piaskowaniu jest gładsza i lepiej przygotowana do nałożenia lakieru. Profesjonalne urządzenia, z których korzystamy, pozwalają nam dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Jest to gwarancją wysokiej precyzji.

Alternatywa dla piaskowania

Piaskowanie to nie jedyna metoda, która pozwala na obróbkę materiału. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań, można przeprowadzić szkiełkowanie lub śrutowanie.

  • Szkiełkowanie

Szkiełkowanie pozwala na uzyskanie jeszcze gładszej powierzchni niż klasycznie wykonana obróbka. Najczęściej usługa szkiełkowania dotyczy czyszczenia elementów aluminiowych, głównie w pojazdach terenowych. Wygładzona powierzchnia sprawia, że metal nie chwyta tak łatwo brudu, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze.

  • Śrutowanie

Do obróbki strumieniowo-ściernej można wykorzystać także inne ścierniwa, np. śrut. Jeśli chodzi o śrutowanie, jest ono wskazane podczas pracy z powierzchniami stalowymi, gdyż piasek nie do końca sprawdza się w ich przypadku.

Praca nad powierzchniami niemetalowymi

Nasz zaawansowany technologicznie sprzęt oraz dostęp do rozmaitych ścierniw umożliwiają obróbkę i czyszczenie rozmaitych materiałów. Zajmujemy się różnorodnymi metalami, ale także drewnem, cegłą, betonem, granitem i elementami wykonanymi z wielu innych materiałów.

Ekologia i bezpieczeństwo

Obróbka strumieniowo-ścierna wymaga wykonywania wielu czynności stanowiących potencjalne zagrożenie dla środowiska i człowieka. Zapewniamy, że wykorzystujemy jedynie atestowany sprzęt ograniczający do minimum negatywny wpływ obróbki powierzchni na otoczenie. Nasi pracownicy to przeszkoleni fachowcy, którzy doskonale znają zasady bezpiecznej pracy i bezwzględnie ich przestrzegają.

Gdzie nas szukać?

Naszą lokalizacją jest Nadarzyn. Wszelkie usługi wykonujemy głównie w naszym zakładzie, gdzie mamy nieograniczony dostęp do wszystkich potrzebnych urządzeń. Wykonując czynności na miejscu, jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać kompleksową usługę, czyli nie tylko obróbkę strumieniowo-ścierną, ale również czynności ślusarskie oraz lakierowanie proszkowe. Jednak jeśli tylko sobie Państwo zażyczą, przyjedziemy we wskazane miejsce, aby wykonać piaskowanie lub inną usługę z naszej oferty. W naszym zasięgu jest cała Warszawa oraz okoliczne miejscowości.