Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie

metodą strumieniowo-ścierną

Piaskowanie

Piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie – Warszawa, Nadarzyn

Profesjonalne i precyzyjne piaskowanie

Jedną z naszych flagowych usług jest obróbka strumieniowo-ścierna. Najpopularniejszą w tej kategorii usługą jest piaskowanie metali – niezwykle skuteczne w kształtowaniu powierzchni metalowych. Piaskowanie elementów metalowych pozornie jest działaniem podobnym do szlifowania, jednak pod wieloma względami je przewyższa ze względu na nowoczesne technologie, które są wykorzystywane podczas tego rodzaju prac. Powierzchnia materiału po piaskowaniu jest gładsza i lepiej przygotowana do nałożenia lakieru. Profesjonalne urządzenia, z których korzystamy, pozwalają nam dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Dzięki temu piaskowanie elementów metalowych jest gwarancją wysokiej precyzji.

Alternatywa dla piaskowania

Piaskowanie to nie jedyna metoda, która pozwala na obróbkę materiału. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań, można przeprowadzić szkiełkowanie lub śrutowanie.

  • Szkiełkowanie

Szkiełkowanie pozwala na uzyskanie jeszcze gładszej powierzchni niż klasycznie wykonana obróbka. Najczęściej usługa szkiełkowania dotyczy czyszczenia elementów aluminiowych, głównie w pojazdach terenowych. Wygładzona powierzchnia sprawia, że metal nie chwyta tak łatwo brudu, a jego czyszczenie jest o wiele prostsze.

  • Śrutowanie

Do obróbki strumieniowo-ściernej można wykorzystać także inne ścierniwa, np. śrut. Jeśli chodzi o śrutowanie, jest ono wskazane podczas pracy z powierzchniami stalowymi, gdyż piasek nie do końca sprawdza się w ich przypadku.

Praca nad powierzchniami niemetalowymi

Nasz zaawansowany technologicznie sprzęt oraz dostęp do rozmaitych ścierniw umożliwiają obróbkę i czyszczenie rozmaitych materiałów. Piaskowanie elementów metalowych to jedna z usług, które proponuje klientom nasza firma. Zajmujemy się nie tylko różnorodnymi metalami, ale także drewnem, cegłą, betonem, granitem i elementami wykonanymi z wielu innych materiałów.

Ekologia i bezpieczeństwo

Obróbka strumieniowo-ścierna wymaga wykonywania wielu czynności stanowiących potencjalne zagrożenie dla środowiska i człowieka. Zapewniamy, że podczas wykonywania usługi, jaką jest piaskowanie elementów metalowych wykorzystujemy jedynie atestowany sprzęt ograniczający do minimum negatywny wpływ obróbki powierzchni na otoczenie. Nasi pracownicy to przeszkoleni fachowcy, którzy doskonale znają zasady bezpiecznej pracy
i bezwzględnie ich przestrzegają.

Gdzie nas szukać?

Naszą lokalizacją jest Nadarzyn. Wszelkie usługi wykonujemy głównie w naszym zakładzie, gdzie mamy nieograniczony dostęp do wszystkich potrzebnych urządzeń. Wykonując czynności na miejscu, jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać kompleksową usługę, czyli nie tylko obróbkę strumieniowo-ścierną, ale również czynności ślusarskie oraz lakierowanie proszkowe. Jednak jeśli tylko sobie Państwo zażyczą, przyjedziemy we wskazane miejsce, aby wykonać piaskowanie metali lub inną usługę z naszej oferty. Piaskowanie u klienta to bardzo często wybierana oferta, z której korzystają odbiorcy usług naszej firmy.

W naszym zasięgu jest cała Warszawa oraz okoliczne miejscowości. Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą, jaką jest piaskowanie u klienta prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów zlecenia.