Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie cegły

Piaskowanie cegły

Oferowane w naszej firmie piaskowanie pozwala na sprawne i dokładne oczyszczenie powierzchni pionowych i poziomych wykonanych z cegły, a także innego typu konstrukcji i elementów. Świetnie sprawdza się w przypadku renowacji i odświeżania ścian, murów, elewacji. Piaskowanie cegły pozwala także przygotować powierzchnię do dalszej obróbki i wykończenia oraz nadać jej odpowiednią fakturę. Nasza firma specjalizuje się w piaskowaniu powierzchni ceglanych od wielu lat, a nasze usługi kierujemy do odbiorców prywatnych i firm z terenu Warszawy i okolic.

Piaskowanie cegły – zakres usług

Odpowiednio wykonane piaskowanie cegły pozwala usunąć wszelkie zalegające na niej zabrudzenia. W tym celu wykonujemy piaskowanie przy wykorzystaniu nieinwazyjnych czyściw. Za ich pomocą ścieramy warstwy brudu, porosty i przebarwienia, odzyskując oryginalny wygląd cegły i jej najlepsze walory wizualne. Nasze piaskowanie pozwala na usunięcie zabrudzeń także z miejsc trudno dostępnych, wnęk, rowków i zakamarków.

Piaskowanie cegły obejmuje m.in.: renowację elewacji, czyszczenie tynku, usuwanie graffiti, spoinowanie, impregnację, skuwanie i wykonywanie innych zadań. Gwarantujemy przy tym pełną ochronę oczyszczanych powierzchni. Stosujemy precyzyjnie dobrane czyściwa o określonej gradacji, aplikowane pod kontrolowanym ciśnieniem. Dzięki temu możemy przeprowadzić piaskowanie cegły nawet w odniesieniu do najbardziej zużytych materiałów i starych konstrukcji. Nasza kadra pracowników składa się z doświadczonych fachowców, gotowych nieść pomoc w przypadku wszystkich, także najbardziej wymagających zleceń.

Profesjonalne piaskowanie cegły – Warszawa i okolice

Jesteśmy zlokalizowani w Nadarzynie, jednak naszą ofertę piaskowania cegły kierujemy do wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic. Regularnie podejmujemy współpracę z odbiorcami prywatnymi, zarządcami budynków i nieruchomości oraz przedsiębiorcami, którzy pragną odnowić swoje elewacje ceglane lub inne wybrane elementy konstrukcji. Oferujemy kompleksową pomoc wraz z opcją dojazdu do naszych Klientów oraz indywidualnym ustaleniem wszystkich szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami działu obsługi – gwarantujemy konkurencyjne stawki cenowe, natychmiastową dostępność naszej ekipy oraz przejrzyste zasady współpracy.
Wykonujemy również między innymi piaskowanie elementów stalowych oraz piaskowanie elementów metalowych.