Lakiernia proszkowa
piec: 1500 x 1800 x 4500
Piaskowanie
szkiełkowanie
Usługi ślusarskie
spawanie
Kontakt

Piaskowanie żeliwa

Piaskowanie żeliwa

Piaskowanie żeliwa umożliwia oczyszczenie małych i dużych elementów, w tym także elementów o skomplikowanej budowie z pierwotnych powłok malarskich oraz wszelkich zanieczyszczeń i oznak korozji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na przyczepność warstwy nawierzchniowej i estetykę obrabianego elementu. W praktyce piaskowanie żeliwa wykonuje się z dwóch powodów:

  • w celu przygotowania powierzchni do dalszej obróbki (np. malowania), 
  • w celu poprawy estetyki powierzchni. 

Piaskowanie obok usuwania niepożądanych zanieczyszczeń skutecznie kształtuje powierzchnię, w efekcie czego uzyskuje ona dodatkowe walory estetyczne. Dodatkowym atutem piaskowania jest możliwość uzyskania odpowiedniej szorstkości, która pozwala na malowanie elementu bez konieczności jego uprzedniego zmatowienia. To znacząco przyspiesza prace i ogranicza koszty regeneracji poszczególnych komponentów.

Piaskowanie żeliwa: Zakres usług 

Jako doświadczony dostawca usług z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej zapewniamy kompleksową obsługę elementów żeliwnych. Z powodzeniem pracujemy na detalach, jak i większych elementach, co pozwala nam odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych i osób prywatnych. Piaskowanie żeliwa wykonujemy w ramach obsługi jednorazowej lub stałej współpracy. Jesteśmy rzetelnym partnerem, który oferuje realizację usług w korzystnych cenach i nieprzekraczalnych terminach. Oferujemy różne stopnie oczyszczania powierzchni, które dopasowujemy do specyfiki obrabianego elementu oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. 

W naszej pracy kierujemy się normami środowiskowymi i zasadami bezpiecznej pracy. Do piaskowania wykorzystujemy wyłącznie atestowany sprzęt, co pozwala na precyzyjną obróbkę danego elementu, przy jednoczesnym ograniczeniu odpadów do absolutnego minimum. 

Piaskowanie żeliwa – Warszawa 

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, co umożliwia nam świadczenie usług piaskowania na najwyższym poziomie. Piaskowanie żeliwa to usługa, w ramach której obsługujemy zarówno niewielkie detale, jak i konstrukcje wielkogabarytowe. 

Naszą siedzibą jest Nadarzyn. Usługi związane z piaskowaniem żeliwa kierujemy do odbiorców lokalnych, jak i klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Piaskowanie żeliwa realizujemy na terenie zakładu lub u klienta. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani realizacją usługi z dojazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na piaskowanie elementów stalowych i elementów metalowych.